Popis apartmánů

Apartmány Ve Mlýně se nachází ve vrchní části obce Malá Morávka ( 8km od Ovčárny - Pradědu), v bezprostřední blízkosti mnoha lyžařských vleků. Celý bývalý mlýn jsme v roce 2019 s láskou zrekonstruovali, aby Vaše rodinné, přátelské či firemní zážitky byly ještě více pohodové. Ubytování je vhodné pro milovníky aktivní i pasivní dovolené všech věkových kategorií.

Ložnice a pokoje:

Celý objekt prošel kompletní rekontrukcí v roce 2019.Všechny apartmány jsou situovány v 1.patře a jsou protihlukové, takže se vzájemně nebudete rušit a můžete v klidu relaxovat.

Sociální zařízení:
Každý apartmán má nově vybudovanou koupelnu se sprchovým koutem, umyvadlem a WC. Ručníky NEJSOU součástí, prosíme dovezte si vlastní.

Vytápění:
Objekt je vytápěn elektrickými přímotopy.

Vybavení penzionu:
V každém apartmánu jsou nové matrace, protialergické peřiny a polštáře, povlečení je v ceně pronájmu. Každý pokoj má TV, uložné prostory a plně vybavenou moderní kuchyni s vestavěnou lednicí, indukční varnou deskou, horkovzdušnou troubou, digestoří a rychlovarnou konvicí. Základní nádobí pro vaření: talíře, hrníčky, sklenice, sklo na víno, příbory, nože, hrnce, prkénko na krájení, cedník, struhadlo, naběračka, pánvička + jar, houbička a utěrka. V každém apartmánu je malý sušák na prádlo.
Velké parkoviště je přímo u objektu. Autobusová zastávka je vzdálená 300m. Celý objekt je hlídán kamerovým systémem. V celém objektu je ZÁKAZ KOUŘENÍ - kouřit je možno jen venku ve vyhrazeném prostoru.

Apartmán č. 1

Dvoupokojový 3 + 2 + možnost 2 přistýlek (rozkladací pohovka).
Rezervovat

Aparmán č. 2

Dvoupokojový 2 + 3.
Rezervovat

Apartmán č. 3

Dvoupokojový 2 + 2 + možnost 1 přistylky.
Rezervovat

Apartmán č. 4

Dvoupokojový 2 + 2.
Rezervovat

Apartmán č. 5

Jednopokojový 2 + možnost 1 přistylky.
Rezervovat